הסרטים שלי...
אשמת הכוכבים:

."I willed myself to imagine a world without us and what a worthless world that would be"על מה הסרט? Imdb , ויקיפדיה

הסרט מגולל את סיפורה של הייזל, נערה אמריקאית חולת סרטן סופני. הוריה של הייזל מכריחים אותה ללכת לקבוצת תמיכה לבני נוער עם מחלות סופניות. בקבוצה היא פוגשת אוגסטוס ווטרס ("גאס"), נער חולה סרטן עצמות שמחלתו בנסיגה. גאס והייזל הופכים לחברים טובים ומתאהבים.

למי הוא מתאים? הסרט מתאים לכל מי שרוצה להתרגש, לצחוק, להתאהב ובעיקר לבכות.
סוגה: דרמה רומנטית.
עובדות לא חשובות: הסרט מבוסס על הספר "אשמת הכוכבים" שכתב ג'ון גרין.
במהלך הסרט אייזק, הייזל וגאס זורקים ביצים על בית (לא נגיד לכם של מי כדי לעשות לכם ספוילר). הביצים היו אמיתיות וגם הבית, שבטעות הם הרסו את פינת האוכל שלו והיו צריכים לשלם על כך הרבה כסף יותר ממה שהם שילמו כדי לצלם את הבית.
נאט וולף, השחקן ששיחק את דמותו של אייזק בסרט, שם עדשות מגע מעוורות כך שהוא ראה באופן מטושטש בזמן צילומי הסרט. הוא זאת כדי לשחק את דמותו של אייזק (עם הסרטן בעיניים) טוב יותר.
ההמלצה שלי:

אשמת הכוכבים הוא סרט על אהבת נעורים אינסופית עם סוף כתוב מראש. סרט מצחיק, מרגש ובעיקר שובר לב. ועכשיו אזהרת ספוילר, אם אתם ממשיכים לקרוא את ההמלצה תהיו מוכנים לקצת או אולי הרבה ספוילרים. אשמת הכוכבים מצליח לגעת בנקודות הכאובות ביותר של האדם, מוות ואהבה טהורה בלי להיות (יותר מדי) נדוש. במהלכו של הסרט אנחנו זוכים לראות סיפור אהבה מהסרטים (תרתי משמע) שמתפתח בין הייזל וגאס. יחסית בתחילת הסרט הייזל מודיעה לגאס שהיא כמו רימון, היא הולכת להתפוצץ בקרוב והיא תפגע באנשים שסביבה אז היא רוצה שכמה שפחות אנשים יהיו סביבה. הרימון חסר הנצרה לא מרתיע את גאס וסיפור האהבה שלהם מתפתח למרות ענן המוות שמרחף מעליו. הייזל יודעת שלא נשאר לה זמן רב לבלות בעולם הזה אבל (אזהרת ספוילר!!! אני רצינית גם אם לא הקשבתם קוודם עכשיו זה באמת ספוילר ענק) גאס, שנמצא בנסיגה, הוא זה שמסיים את סיפור האהבה שלהם, כאשר הסרטן שלו חוזר והוא מת. ברגע הזה ובכל הרגעים לפניו בו זכינו לראות איך נוצר סיפור אבה ואיך הוא מסתיים בנשימה אחת הדמעות לא מפסיקות לנזול מהעיניים והלב נשבר ביחד עם ליבה של הייזל. למרות זאת, "אשמת הכוכבים" הוא לא סרט מדכא, הוא פשוט סרט מציאותי. הוא מלא ברגעי צחוק, כמו זריקת הביצים על הבית של האקסית של אייזק (החבר הכי טוב של גאס וחולה סרטן בעצמו), ההספד שאייזק כותב על גאס, חברו הטוב ועוד הרבה רגעים קטנים שמעלים חיוך על הפנים. אם הגעתם עד כאן, אז או שהתעלמתם מאזהרותיי או שפשוט ראיתם כבר את הסרט בכל מקרה, תכינו את הטישו ופשוט רוצו לראות את "אשמת הכוכבים", אתם לא תתחרטו על כך.

החטיף המתאים: עזבו חטיפים ותכינו טישו (הרבה טישו).