הסרטים שלי...
ילדות רעות:

. "!On Wednesdays we wear pink"על מה הסרט? Imdb, ויקיפדיה

קיידי, נערה מתבגרת שבילתה את השנים האחרונות בספארי באפריקה, בחינוך בייתי יחד עם הוריה מגיעה לתיכון אמריקאי באילינוי. עד מהרה נתקלת קיידי בהירארכיה החברתית בתיכון שבראש הפירמידה עומדות "הפלסטיקס" ובראשן "מלכת הכיתה" האולטימטיבית רג'ינה ג'ורג'. קיידי נעשית חברה של גיניס ודמיאן ומפתחת קראש על בן זוגה לשעבר של רג'ינה. במשפט אחד, הסרט הוא על "קרב הבנות" הכי טוב בקולנוע, סרט על התבגרות, בנות (רעות) ובקיצור סרט תיכון אמריקאי.

למי הוא מתאים? לכל בת באשר היא. כאילו זה בשם של הסרט זה דיי ברור.
סוגה: קומדיית נעורים.
עובדות לא חשובות: ה-3 באוקטובר הוא יום "ילדות רעות" הרשמי. תאריך זה נקבע בשל סצנה מהסרט במהלכה ארון (ג'ונתן בנט) שואל את קיידי (לינדזי לוהן) מה התאריך והיא עונה "השלושה באוקטובר".
איימי פולר ששיחקה את אמא של רג'ינה ג'ורג' גדולה מרייצ'ל מקאדמס (רג'ינה ג'ורג') רק ב-7 שנים.
במקור, לינדזי לוהן הייתה אמורה לשחק את מלכת הכיתה המרושעת, רג'ינה ג'ורג'. אבל היא החליטה לשחק את קיידי הרון, הילדה הנחמדה, כיוון שהיא לא רצתה להיתפס כ"ילדה רעה" במציאות. לבסוף רייצ'ל מקאדמס נבחרה לשחק את "הילדה הרעה", הסיבה לכך (לפי אחד המפיקים של הסרט) היא "רק ילדות נחמדות יכולות לשחק ילדות מרושעות".
ההמלצה שלי:

בדומה לסרט "קלולס", "ילדות רעות" הפך עם השנים לסרט פולחן, הסרט בנות של כל הזמנים. למרות שהסרט יצא בתחילת שנות האלפיים הוא מצליח להזדקן יפה, בלי שום עזרה כירורגית. שהייתי צריכה איזה ציטוט להתחיל אתו את העמוד של הסרט באמת שלא יכולתי לבחור, "ילדות רעות" הוא סרט כל כך אייקוני שכנראה ציטטם אותו או צחקתם מאזכור שלו שהופיע באיזה סרט או סדרת טלוויזיה שראיתם, גם אם לא ראיתם את הסרט. אוקיי דיברנו מספיק בכלליות והגיע הזמן לאזהרת הספוילר!!! הקבועה. ילדות רעות הוא לא עוד קומדיית נעורים, כאילו הוא כן אבל לא באמת. הוא מצליח להיות קורע מצחוק, מחמם את הלב, קיטשי ואייקוני בעת ובעונה אחת. אפילו את הסצנות המרגשות כמו הסצנה באולם הספורט שמצד אחד מראה צדדים יפים בדמויות, אך גם צדדים פחות ומצד שני, אחת הסצנות הקורעות בסרט. באמת שאני מנסה לחשוב על דברים רעים על הסרט, אבל אמרו לי שאני צריכה להיות חיובית יותר אז בו נתרכז בטוב. רג'ינה ג'ורג' היא מובילת האופנה, הדעת ולמען הכל בתיכון, היא קנאית, נרקיסיסטית, אנוכית, ערמומית ומה לא? היא הדמות המושלמת לשנוא ולאהוב, כי איך אפשר לא להעריך אותה?! גם שאר הדמויות בסרט קורעות לא פחות, קצת סטריאוטיפיות אבל לא בקטע רע. לפי דעתי סרט טוב זה סרט שאפשר להתחבר בו לדמויות ואני חייבת להתוודות שגם אני רציתי להרביץ לקיידי שאיזה שלב בסרט ולרג'ינה גם. שראיתי את הסרט רציתי אפילו לחבק את קארן, חיבוק מלא במבט של "אויי את כל כך טיפשה" וגם את גרטשן כי היא רק מחפשת מישהו לשרת. טוב אני אסיים כאן לפני שאני אתחיל לצטט את הסרט בלי הפסקה, "גרטשן תפסיקי לנסות לגרום ל"פאטצ" להיכנס לאופנה, זה לא הולך לקרות " אופס סליחה. טוב אז קבעו אנחנו רואות את הסרט ביום רביעי אוקיי? רק אל תשכחו ללבוש ורוד כי "ביום רביעי אנחנו לובשות ורוד".

החטיף המתאים: מה עם חטיפי "הבריאות" שקיידי נותנת לרג'ינה, לא?! נו טוב נבקש אמא של רג'ינה תדאג כבר למשהו.