הסרטים שלי...
הנסיכה הקסומה:

."!My name is Inigo Montoya, you killed my father, prepare to die"על מה הסרט? Imdb, ויקיפדיה

הסרט בנוי כסיפור מסגרת, כאשר סבא מספר לנכדו החולה את העלילה. הסיפור עוסק בשני נאהבים, באטרקפ (נורית) ווסלי, שהופרדו, נסיך, ספרדי המחפש נקמה ברוצח אביו וענק. שודד הים, רוברטס מטיל האימה המסתורי חוטף את הנסיכה, באטרקפ שנחטפה כבר קודם לכן ומיועדת להתחתן עם הנסיך הרשע, המפרדינק. מה יעלה בגורלם של באטרקפ ווסלי? האם איניגו, הסייף הספרדי יזכה בנקמה המיוחלת? ומיהו שודד הים רוברטס? על כל אלה תמצאו תשובות בסרט. אז יאללה למה אתם מחכים.

למי הוא מתאים? זה סרט אייקוני, קלאסיקה אמיתית אז כנראה שכבר ראיתם את הסרט אבל אם לא אז למה לא? הסרט מתאים לכולם ומקסימום תפסידו 98 דקות מחייכם.
סוגה: קומדיה רומנטית, סרט פנטזיה.
עובדות לא חשובות: המשפט "שלום, שמי איניגו מונטויה, הרגת את אבי, היכון למות" הפך למטבע לשון עם השנים.
כל הדמויות הראשיות בסרט מוצגות ב7 הדקות הראשונות של הסרט.
במקור הסרט אמור היה לצאת בשנות ה-70. באותה תקופה שחקן אנונימי בשם ארנולד שוורצנגר נבחן לתפקיד פיזיק הענק. בסופו של דבר הסרט יצא רק עשור מאוחר יותר ואז שוורצנגר כבר היה יקר מדי להפקה.
ההמלצה שלי:

הנסיכה הקסומה הוא סרט פולחן ופה אפשר לסיים את ההמלצה אבל נמשיך בכל זאת. למען האמת אני לא יודעת למה "הנסיכה הקסומה" הצליח להחזיק כל כך הרבה שנים, הוא מצחיק ומרגש לרגעים, הוא מספר סיפור ישן, על ממלכות לא מציאותיות נסיכה, נסיך ונער חווה, סיפור שכנראה אף פעם לא מתיישן. אולי זאת הסיבה או שרומנטיות של הסרט ביחד עם הדמויות האחרות בסיפור, ענק טוב הלב ובעיקר איניגו (אני ממש מתאפקת לא לצטט אותו, טוב נו... ניסיתי... סליחה, "Hello. My name is Inigo Montoya. You killed my father. Prepare to die." ( הופכת אותו לבלתי נשכח. לפני שאני אמשיך- אזהרת ספוילר!!!. הסרט אומנם צפוי ולא לגמרי פוליטיקלי קורקט, כאילו באטרקפ זקוקה להצלה כל הזמן, כאילו גם שווסלי מת הוא זה שבא להציל אותה, אבל באמת שיש בו משהו קסום (בכל זאת לסרט קוראים הנסיכה הקסומה). "הנסיכה הקסומה" יכול להתאים לכל כך הרבה ערבים שתעשו לכם טובה תמצאו ערב פנוי ותלחצו על פליי אתם לא תתחרטו על זה (ואם כן, אני מכירה סייף ספרדי וענק שיוכלו לטפל בכם... סליחה... בזה).

החטיף המתאים: פופקורן, חטיף קלאסי לסרט קלאסי.