הסרטים שלי...
תקועים בחופשה:

."Okay, you're going to call me in 10 minutes so that I can tell him that I have an emergency"על מה הסרט? Imdb, ויקיפדיה

אדם סנדלר הוא ג'ים פרידמן, אלמן שאשתו נפטרה ממחלת הסרטן והותירה לו שלוש בנות שהוא לא יודע כיצד לגדלן. דרו ברימור היא לורן ריינולדס, גרושה עם שני בנים מופרעים והיא לא מצליחה להשתלט עליהם, כך שג'ים ולורן חייבים פרטנר משותף בגידול הילדים, לכן הם מכירים באינטרנט ויוצאים לדייט. אחרי בליינד דייט לא מוצלח, השניים נפגשים שוב, הפעם בסופר מרקט. ג'ים קונה תחבושות היגייניות לבתו הבכורה ולורן קונה לבנה חוברת פלייבוי. לשניהם אין מושג מה הם באמת קונים. השניים, מובכים מהפגישה הקודמת עוזרים זה לזו ועל הדרך מביכים אחד את השנייה מול הקופאית והולכים כל אחד לדרכם. בלי ידיעתם. ג'ים וג'יין יוצאים לאותה חופשה משפחתית, לאותו חדר במלון באפריקה. הם מוצאים את עצמם תקועים ביחד באתר נופש למשפחות בחופשה באפריקה, בזמן שילדיהם, של כל אחד מהם, נהנים ממערכת היחסים שמתפתחת בין השניים.

למי הוא מתאים? למי שאוהב לצחוק. זה סרט של אדם סנדלר אז מי שלא מתחבר לסגנון סרטים שלו (מסיבה לא ברורה) שיוותר על הצפייה.
סוגה: קומדיה רומנטית.
עובדות לא חשובות: במהלך הסצנות בספארי עוברי האורח מוחאים כפיים באופן מזוייף.
במהלך הסרט יש אזכור לסרט אחר של אדם סנדלר ודרו ברימור, "50 דייטים ראשונים", שדמותו של טום מוצגת.
למרות הביקורות השליליות ממבקרי הקולנוע, הסרט גרף 128 דולר אמריקני בקופות. תקציב הסרט נאמד על כ-40 מיליון דולר.
ההמלצה שלי:

מחפשים קומדיה מטופשת, מצחיקה שלא דורשת הרבה מחשבה? זה הסרט בשבילכם. האם הוא צפוי? כן, ללא ספק. האם הוא חובה? לא. אבל אם את מחפשים משהו לראות כדי להעביר את הזמן או סתם לצחוק קצת זה הסרט בשבילכם. לפני שנמשיך רק כדי שלא תוכלו להגיד שזמנכם בוזבז אם אתם לא אוהבים את אדם סנדלר אז תוותרו מראש על ההמלצה והסרט גם. הסרט לוקה בהרבה טעויות ולפרקים לא מצליח להצחיק אך בשורה התחתונה אני צחקתי ואהבתי. אך עם יד על הלב, הוא לגמרי נשכח. הוא לא משאיר את הצופה עם ציפייה לעוד או שאלה מוסרית וגם לא בדיחה בלתי נשכחת.

החטיף המתאים: תתפרעו. תאכלו מה שבא לכם.